Доктор Хто: Чоловіки Рівер Сонг

Доктор Хто: Чоловіки Рівер Сонг

Виробництво: Велика Британія

Рік випуску: 2015

Студія: BBC

Жанр: Серіал / Фантастика

Режисер: Бен Вітлі

Автор сценарію: Стівен Моффат

У ролях: Пітер Капальді, Дженна Коулман, Нів МакІнтош, Кетрін Стюарт, Ден Старкі

Тривалість: 105 мин.

Вікове обмеження: не рекомендується особам до 14 років

Мовою оригіналу з російськими субтитрами.

З 25 грудня дивіться на екранах Kronverk Cinema новий різдвяний епізод «Доктора Хто»!

Запрошеною зіркою різдвяного епізоду стала Алекс Кінгстон, яка зіграла Рівер Сонг - мандрівниця в часі і дружину Доктора, а також дочка його попередніх супутників Рорі і Емі Понд. Крім прем'єри епізоду, в кінотеатрах також будуть покази ексклюзивні ролики: інтерв'ю з Алекс Кінгстон і матеріали зі зйомок.

В одній далекій людській колонії наближається Різдво, і Доктор ховається від святкових співів і іграшкових оленячі ріжків.

Але коли Доктора кличе на допомогу Рівер Сонг, разом вони відправляються в погоню по всій галактиці! Король Гідрофлакс обурюється, адже його величезний робот-охоронець вийшов з-під контролю і полює за ними! Чи зуміє Нардол вижити? І коли ж Рівер Сонг зрозуміє, ким насправді є Доктор?

Відповіді на ці питання будуть дані на зоряному лайнері, Який полон могутніх лиходіїв, і в пункті призначення, якого Доктор так довго уникав.

У своєму недавньому інтерв'ю Radio Times Стівен Моффат пояснив, чому він вирішив повернути Рівер Сонг в Різдвяний епізоді:
«Оскільки зовсім недавно ми втратили Клару, я не хотів так відразу вводить в серіал нового супутника. Мені здається, було б зовсім невірно робити це в кінці сезону, коли все вже так втомилися. Якщо чесно, я повернув Рівер Сонг, бо вважав, що більше не буду працювати над його сценарієм [«Доктора Хто»], і цей епізод стане для мене прощальним. Але навіть не дивлячись і на це, під час роботи над ним я отримав величезне задоволення».

«Я не писав у Рівер вже пару років, але мені дуже подобався її персонаж, і мені її НЕ вистачало. І, беручи до уваги те, наскільки я був вимотаний під кінець сезону, я подумав, що було б дуже здорово повернути Алекс Кінгстон на знімальний майданчик "Доктора Хто"».

Фільм показується в рамках фестивалю «Британські серіали в кіно».Важно! Важно!

Кінотеатр "Kronverk Cinema SkyMall" зачинено. Відкриття нового кінотеатру в ТРЦ SkyMall відбулося у грудні 2015 року. Сторінка кінотеатру - http://multiplex.ua/Poster.aspx?id=17

Всі учасники програми "Kronverk Cinema CLUB" зможуть обміняти свої картки на нові "M Club" після старту програми.


Вы можете оставить электронный адрес или номер телефона и мы сообщим вам о возобновлении работы. Ваши данные не будут использоваться в каких-либо других целях


Коментарі

fktrc @ 22 грудня 2015, в 20:51 #
 это фильм будет наоригіналу з російськими субтитрами. 

Акції

65 65

Велике кіно для найменших глядачів!

Спеціальні сеанси зі зниженою гучністю звуку та мінімальним світлом в залі.

73 73

Класна програма в Kronverk Cinema!

Кіно зі знижкою до 30%, екскурсія в кінопроекційні та подарунки для школярів!

73