Вій

Виробництво: Німеччина, Великобританія, Чехія, Україна, Росія

Рік випуску: 2013

Жанр: Казка / Трилер

Режисер: Олег Степченко

Автор сценарію: Олег Степченко, Александр Карпов, Николай Гоголь

Продюсер: Александр Куликов, Руслан Устинов, Алексей Петрухин

У ролях: Джейсон Флемінг, Олексій Чадов, Агния Дитковските, Андрій Смоляков, Ігор Жижикін, Олег Тактаров, Валерій Золотухін

Тривалість: 160 мин.

Ограничение по возрасту: не рекомендується особам до 14 років

«Вій - чудовисько, що живе в драговинах боліт. Має магічний погляд, що проникає в людську душу й відкриває її для всякої погані. Від погляду Вія немає порятунку» - «Слов'янська міфологія».

Початок 18-го століття. Картограф Джонатан Грін робить наукову подорож з Європи на Схід. Проїхавши через Трансільванію й переборовши Карпатські гори, він попадає в загублене серед непрохідних лісів сільце. Тільки воля случаю й густий туман могли занести його в це прокляте місце.

Народ, що живе тут, не схожий ні на один досі бачений мандрівником. Ці люди, відгородивши себе від іншого миру глибоким ровом, наївно вірять, що зможуть уберегтися від погані, не розуміючи, що вона вже давно оселилася в їхніх душах, і тільки чекає випадку, щоб вирватися назовні. Навіть у страшному сні вчений-матеріаліст не припускав, що тут йому уготована зустріч із вірним слугою диявола.

Рецензії

Юлия Кузнецова
21.02.2014
oKino.ua
Лента настолько радует уровнем использованных в ней технологий, насколько удручает несостоятельностью режиссуры и монтажа.

Коментарі

Акції

73 73

Класна програма в Kronverk Cinema!

Кіно зі знижкою до 30%, екскурсія в кінопроекційні та подарунки для школярів!

81 81

Форсаж 7. Виграй сертифікат на 6000 гривень!

Придбай квиток, зареєструй його на сайті і виграй сертифікат на курси екстремального водіння від "Фізики Руху".