Вій

Вій

Виробництво: Німеччина, Великобританія, Чехія, Україна, Росія

Рік випуску: 2013

Жанр: Казка / Трилер

Режисер: Олег Степченко

Автор сценарію: Олег Степченко, Александр Карпов, Николай Гоголь

Продюсер: Александр Куликов, Руслан Устинов, Алексей Петрухин

У ролях: Джейсон Флемінг, Олексій Чадов, Агния Дитковските, Андрій Смоляков, Ігор Жижикін, Олег Тактаров, Валерій Золотухін

Тривалість: 160 мин.

Вікове обмеження: не рекомендується особам до 14 років

«Вій - чудовисько, що живе в драговинах боліт. Має магічний погляд, що проникає в людську душу й відкриває її для всякої погані. Від погляду Вія немає порятунку» - «Слов'янська міфологія».

Початок 18-го століття. Картограф Джонатан Грін робить наукову подорож з Європи на Схід. Проїхавши через Трансільванію й переборовши Карпатські гори, він попадає в загублене серед непрохідних лісів сільце. Тільки воля случаю й густий туман могли занести його в це прокляте місце.

Народ, що живе тут, не схожий ні на один досі бачений мандрівником. Ці люди, відгородивши себе від іншого миру глибоким ровом, наївно вірять, що зможуть уберегтися від погані, не розуміючи, що вона вже давно оселилася в їхніх душах, і тільки чекає випадку, щоб вирватися назовні. Навіть у страшному сні вчений-матеріаліст не припускав, що тут йому уготована зустріч із вірним слугою диявола.Важно! Важно!

Кінотеатр "Kronverk Cinema SkyMall" зачинено. Відкриття нового кінотеатру в ТРЦ SkyMall відбулося у грудні 2015 року. Сторінка кінотеатру - http://multiplex.ua/Poster.aspx?id=17

Всі учасники програми "Kronverk Cinema CLUB" зможуть обміняти свої картки на нові "M Club" після старту програми.


Вы можете оставить электронный адрес или номер телефона и мы сообщим вам о возобновлении работы. Ваши данные не будут использоваться в каких-либо других целях


Рецензії

Юлия Кузнецова
21.02.2014
oKino.ua
Лента настолько радует уровнем использованных в ней технологий, насколько удручает несостоятельностью режиссуры и монтажа.

Коментарі

Акції

65 65

Велике кіно для найменших глядачів!

Спеціальні сеанси зі зниженою гучністю звуку та мінімальним світлом в залі.

86 86

Дитячий квиток дешевше!

Ми раді повідомити, що в кінотеатрі "Kronverk Cinema" діє спеціальний дитячий квиток у кіно для юних глядачів від 6 до 12 років включно.

73