Афіша

Незважаючи на стрімкий розвиток кінотехнологій, кількість шанувальників театру не зменшується, адже багато хто воліє побачити живу і емоційну гру театральних акторів, а не комп'ютерні спецефекти. Мережа кінотеатрів «Kronverk Cinema» дає вам можливість побачити постановки провідних театрів світу на великому екрані. У чому переваги театру на екрані?

У чому переваги театру на екрані

Великий вибір постановок. Театр на екрані дозволяє оцінити гру найвідоміших труп з різних куточків світу. Ви можете подивитися на великому екрані як найсучасніші, так і класичні постановки театрів будь-якого жанру: від Королівської Шекспірівської компанії до шоу Монті Пайтона.

Зручність. Дивитися спектаклі улюбленого театру на великому екрані кінотеатру - це зручно. Ви завжди зможете вибрати найкомфортніші для вас місця, і ніхто закриє від вас те, що відбувається на сцені. Субтитри на екрані допоможуть вам розібрати мову акторів і не втратити сюжет, а оператор сконцентрує увагу на головних подіях. Квиток на виставу можна замовити в режимі онлайн на сайті або в мобільному додатку, не викроюючи у своєму графіку час на поїздку в касу театру.

Якісні картинка і звук. Перегляд вистав провідних театрів світу на великих екранах кінотеатрів «Kronverk Cinema» - це завжди відмінний звук і відео, які забезпечуються сучасним обладнанням. Завдяки можливостям театру на екрані ви зможете оцінити всі нюанси гри акторів, легко роздивитися деталі костюмів, декорацій, міміки, насолодитися високоякісним музичним супроводом.


Акції

86 86

Дитячий квиток дешевше!

Ми раді повідомити, що в кінотеатрі "Kronverk Cinema" діє спеціальний дитячий квиток у кіно для юних глядачів від 6 до 12 років включно.

85 85

Діти до 6 років проходять безкоштовно!

В кінотеатрі "Kronverk Cinema" діти до 6 років проходять безкоштовно за умови, що дитина не займає окремого місця.


73